• facebook
 • rss
 • Ojcostwo – prawdziwe życie

  xrt

  dodane 21.11.2012 16:00

  Po Kłodzku przyszedł czas na Świdnicę. Także tutaj zdradzać będą 7 sekretów efektywnego ojcostwo.

  7 i 8 grudnia nadarza się nietuzinkowa okazja, by odkryć prawdę o powołaniu prawdziwego mężczyzny: o ojcostwie. 

  Inicjatywa Tato.Net zrodziła się w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu rodzin. Łączy nas przekonanie, że dzieci dla prawidłowego rozwoju potrzebują zarówno matki jak i ojca. Obecność kochającego i zaangażowanego taty daje dzieciom wiarę w siebie i poczucie, że jest ktoś, dla kogo są najważniejsze. Dzięki temu dzieci, które wzrastają w obecności odpowiedzialnych i oddanych ojców radzą sobie lepiej w szkole, w kontaktach z rówieśnikami, w pracy i w dorosłym życiu. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie jest bezcennym darem, jaki ojciec może ofiarować swojemu dziecku, a zarazem ogromnym kapitałem na jego przyszłość.

  Inicjatywa Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty "7 sekretów efektywnego ojcostwa", czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

  Z raportu Journal of Marriage and Family wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną  - na rynku pracy. Warsztaty mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach. Program nawiązuje do badań socjologicznych Kena Canfielda zawartych m.in. w książce "Serce ojca".

  Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów dowiesz się jak:

  – utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,

  – rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,

  – wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,

  – stworzyć i wdrożyć  praktyczny plan działania dla taty,

  – zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz iał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych  ojców.

  Koszt: 120 zł, zapisy i szczegóły na stronie www.warsztaty.tato.net

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół