• facebook
 • rss
 • Biblia uczy żyć

  xrt

  dodane 30.12.2012 10:00

  Stary Testament wciąż intryguje i kryje w sobie niedoceniane przez wielu współczesnych prawdy – także na temat codzienności.

  Od 15 do 17 lutego 2013 r. na Szczytniku Misjonarze Świętej Rodziny zapraszają na "Kurs Tobiasza i Sary". "Jeśli jesteś szczęśliwy(a) w swoim małżeństwie, pragniesz jednak pogłębić wiarę oraz przeżyć niezwykłe rekolekcje i spotkanie z Bogiem – przyjedź! Jeśli widzicie w waszym małżeństwie problemy, jeśli wydaje się wam, że po tylu latach spędzonych z sobą nic was nie zaskoczy – zapraszamy! A może dopiero niedawno wasz związek się rozpoczął, szukacie drogowskazu i pytacie, jak żyć?" – zachęcają organizatorzy.

  – Ten kurs to swoiste rekolekcje dla małżonków. To czas odnowienia,  a może po raz pierwszy podjęcia decyzji o tym, na kim budować małżeństwo. To spotkanie dwóch wspólnot osób – Boga w Trójcy Jedynego z małżeństwem, które stanowi jedność męża i żony – mówi ks. Piotr Michalski MSF ze Szczytnika.

  – Na "Kursie Tobiasz i Sara" nie usłyszysz samych słów – dodaje ks. Paweł Sobczak MSF, współorganizator wydarzenia. – Nie spodziewaj się tu wykładów umoralniających i pouczających. Będzie to bardzo intensywny czas, pełen radości, niespodzianek, aktywizacji i głębokich przeżyć duchowych – zachęca.

  Rekolekcje prowadzą pary małżeńskie ze szkoły nowej ewangelizacji wraz z kapłanem. Termin: od 17.00 w piątek 15 lutego do 14.00 w niedzielę 17 lutego. Miejsce: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej, ul. Zamkowa 10, 57-330 Szczytna (Szczytnik), tel. (74) 868 32 07.

  Szczegóły: www.szczytnik.msf.opoka.org.pl. Udział w sesji można zgłosić na stronie, wypełniając formularz lub bezpośrednio u ks. Piotra Michalskiego MSF (727 624 236, pitermsf@gmail.com) lub ks. Pawła Sobczaka MSF (797 907 402, 1pawso@gmail.com).

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół