Nowy numer 17/2018 Archiwum

Spotkania z wicemarszałkiem

W miniony weekend wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński brał udział w spotkaniach z mieszkańcami Dolnego Śląska w ramach cyklu spotkań otwartych „Rozmowy z Polakami o Polsce”.

Prowadzony systematycznie w całej Polsce cykl spotkań „Rozmowy z Polakami o Polsce” ma na celu dotarcie do jak największej grupy ludzi z informacją o programie Prawa i Sprawiedliwości. Czołowi działacze PiS-u  w trakcie bezpośrednich rozmów wyjaśniają ludziom, jakie rozwiązania proponuje Prawo i Sprawiedliwość na czas kryzysu w najważniejszych dla Polski dziedzinach, takich jak praca, podatki, emerytury, zdrowie.
12 maja spotkania z Markiem Kuchcińskim odbyły się w Kamiennej Górze, Głuszycy, Nysie i Brzegu. Dzień wcześniej wicemarszałek odwiedził Zgorzelec, Lubań i Lwówek Śląski.

 

Marek Kuchciński wyjaśniał jakie rozwiązania dla Polski ma PiS   Marek Kuchciński wyjaśniał jakie rozwiązania dla Polski ma PiS Mirosław Jarosz /GN Obecni na sali zadawali wicemarszałkowi wiele szczegółowych pytań   Obecni na sali zadawali wicemarszałkowi wiele szczegółowych pytań Mirosław Jarosz /GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma