• facebook
 • rss
 • Konkurs: tablet do wygrania

  mj

  dodane 12.06.2013 13:49

  Wystarczy dobre zdjęcie lub krótki tekst, by wygrać tablet lub pakiet oprogramowania antywirusowego.

  Konkurs zatytułowany jest "Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?". Zadaniem konkursowym jest przesłanie krótkiego tekstu bądź zdjęcia opisującego pozytywne zmiany w Państwa najbliższym otoczeniu zrealizowane przy wsparciu środków unijnych. Na uczestników konkursu czekają trzy nagrody w postaci tabletów oraz trzy wyróżnienia w postaci pakietów oprogramowania antywirusowego. Prace można zgłaszać przez cały okres ukazywania publikacji projektowych, czyli do 25 lipca br. Lista laureatów zostanie opublikowana w "Gościu Niedzielnym" nr 32/2013 na 11 sierpnia 2013 r.

  Tekst konkursowy nie powinien przekraczać maksymalnej objętości 4500 znaków ze spacjami, a zdjęcia być w formacie JPG, wielkości nie większej niż 5 MB. Zadaniem jest opisanie pozytywnych zmian w najbliższym otoczeniu, zrealizowanych przy wsparciu funduszy europejskich. Uczestnikami konkursu mogą być jedynie osoby fizyczne. Osoby niepełnoletnie powinny przesłać wraz z odpowiedziami konkursowymi pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w konkursie.
  Zgłoszenia dokonuje się poprzez przesłanie zadania konkursowego za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres projekt@gosc.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres WKM "Gość Niedzielny", ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice. W tytule maila lub na liście należy dopisać "Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?".

  Do prac konkursowych muszą być dołączone następujące dane: imię i nazwisko autora pracy konkursowej, imię i nazwisko opiekuna prawnego (w przypadku osoby niepełnoletniej), adres pocztowy, numer telefonu i adres e-mail. Nadesłane prace muszą być w całości stworzone przez osoby zgłaszające.

  Szczegółowy regulamin tutaj.
   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół