• facebook
 • rss
 • Wiedza z pierwszej ręki o osobowym złu

  xrt

  dodane 11.02.2014 17:38

  O 18.30 w Miejskiej Bibliotece w Świdnicy znany publicysta, dzienikarz i animator kultury oraz społecznik promuje swoją książkę.

  Robert Tekieli podczas spotkania z uczniami świdnickiego "Mechanika"   Robert Tekieli podczas spotkania z uczniami świdnickiego "Mechanika" ks. ROman Tomaszczuk /GN - Gdyby nie Bóg, już nie byłoby mnie wśród żywych. Moja historia, poszukiwanie wolności bez ograniczeń, doprowadziło mnie do tego, że organizowałem największy w Polsce, kilkudniowy festiwal filmów okultystycznych, publikowałem wywiady z satanistami, sadomasochistami i okultystami. Sam, nie wiedząc o tym, byłem magiem i okultystą. Słyszałem myśli innych ludzi, wyczuwałem na co są chorzy, "zabierałem” choroby - mówi Robert Tekieli, goszczący dzisiaj w Świdnicy.
   
  - Aż w końcu przestraszyłem się tego zła. Wtedy dotknął mnie Bóg. W trakcie modlitwy na rekolekcjach ignacjańskich miałem rodzaj mistycznego przeżycia; spotkałem żywego Jezusa, przytulił mnie do serca, dał poczuć swoją wielką miłość i zobaczyć moje grzechy, które były jak szkarłat. Gdyby nie Jego miłość, uświadomienie sobie mojego brudu skończyłoby się samobójstwem - dodaje.
   
  Od tamtego czasu minęło sporo lat, które Robert Tekieli wypełnia nie tylko pracą zawodową, ale edukowaniem i pomocą w zakresie okultyzmu, zniewolenia, sekt.
   
  Dzisiaj, 11 lutego, o 18.30 w Bibliotece Miejskiej odbędzie się spotkanie z autorem "Zmanipuluję cię kochanie". To książka o 120 różnego rodzaju niebezpiecznych sytuacjach, przedmiotach, grupach i praktykach prowadzących do duchowego zniewolenia.
   
  Wstęp wolny.
   
  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół