• facebook
 • rss
 • Ostatni akord małżeńskiej randki

  dodane 02.10.2014 07:01

  Książka zbierająca konferencje wygłoszone podczas 3 Ogólnopolskiego Kongresu małżeństw została wydana.

  – Jej przygotowanie trwało rok czasu, ponieważ mieliśmy trudności z autoryzacją tekstów – wyjaśnia Joanna Kaptur, prezes Fundacji Małżeństwo Rodzina, organizatora kongresu, który odbył się rok temu pod hasłem „Księżniczka i wojownik czyli tożsamość mężczyzny w małżeństwie”.

  Publikacja zawiera przede wszystkim wystąpienia specjalistów i ekspertów w temacie: ks. Stanisława Orzechowskiego, bp Ignacego Deca, o. Konrada Małysa OSB, Mieczysława Guzewicza, Jacka Pulikowskiego, Tomasza Terlikowskiego. 

  Dodatkowo zamieszczono też zapis rozmowy Damiana i Doroty Nowakowskich ze Zbigniewem Nosowskim oraz medytację Jana Pawła II na temat bezinteresownego daru, który to tekst był podstawą wystąpienia Agnieszki i Jakuba Kołodziejów. – Zgodnie z obietnicą dodaliśmy także świadectwa kongresowiczów nadesłane do nas po zakończeniu poprzedniej edycji "małżeńskiej randki" w Świdnicy – dodaje prezes i zaprasza do udziału w 4 Ogólnopolskim Kongresie Małżeństw w Świdnicy (3-5 października).

  Książka jest dostępna w Wydziale Duszpasterskim Kurii. – Chcielibyśmy także, by trafiła na parafie – zaznacza Joanna Kaptur. – Natomiast wszyscy uczestnicy zarówno kongresu sprzed roku jak i tegorocznego oraz świdniczanie którzy gościli kongresowiczów w swoich domach publikację otrzymują gratisowo. Zależy nam bowiem na popularyzacji wiedzy o tym jak budować zdrowe, normalne małżeństwa – dodaje. 

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół