• facebook
 • rss
 • Zagrają pozytywnie dziesiąty raz

  mj

  dodane 23.10.2014 15:09

  X Jubileuszowy Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie”, odbędzie się w Wałbrzychu już w najbliższą sobotę, 25 października, w hali dawnego OSiR-u przy ul. Wysockiego. Hasło tegorocznego przeglądu brzmi: "Święty Jan Paweł II – Papież Rodziny".

  To już dziesiąty raz, kiedy stowarzyszenie "Ludzie Jana Pawła II" organizuje wałbrzyskie święto piosenki chrześcijańskiej.

  Tym razem radosne pieśni popłyną z ust koło czterystu uczestników. Jak co roku przegląd będzie miał charakter prezentacji wykonawców, a występy oceniane będą przez Radę Artystyczną.

  Każdy z zespołów otrzyma nagrodę oraz dyplom uczestnictwa.

  W jubileuszowym X Przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej „Pozytywne Granie” weźmie  udział  ok. 30  zespołów muzycznych.

  Dziewięć poprzednich edycji przeglądu wykazało ogromne zainteresowanie uczestników, a tym samym potrzebę organizacji kolejnych. O tym jak ważne jest to wydarzenie dla uczestników świadczy fakt, że do  "Pozytywnego grania" przygotowują się cały rok, a ukoronowaniem ich wysiłków jest występ na estradzie podczas kolejnej edycji.

  Podczas przeglądu odbywają się konkursy dla uczestników i publiczności związane tematycznie z hasłem przeglądu i Wałbrzychem.

  W realizację projektu zaangażowanych będzie kilka podmiotów wspierających m.in., Gmina Wałbrzych, Wałbrzyskie Centrum Sportowo - Rekreacyjne „AQUA - ZDRÓJ” Spółka z o.o., Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Katolickie Civitas Christiana, Stowarzyszenie Bene Factum w Wałbrzychu, Hufiec ZHP w Wałbrzychu.

  Program Przeglądu "Pozytywne Ganie":

         9.00 - Msza św.

        10.30 - Rozpoczęcie przeglądu

  ok. 15.00 - Zakończenie i wręczenie nagród


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół