• facebook
 • rss
 • Dobry czas dla ojców

  xrt

  dodane 05.06.2016 14:11

  Po panelu, dzisiaj spotkanie autorskie, a już niedługo warsztaty dla mężczyzn.

  Trwa dobry czas dla ojców w Nowej Rudzie. Po wczorajszym spotkaniu panelowym, dzisiaj w parafii pw. św. Mikołaja można m.in. kupić książki przygodowe i rodzinną grę planszową wspierające wychowanie w duchu wartości ewangelicznych. 

  Podczas panelu, który poprzedził marsz dla życia i rodziny, Piotr Nowak, Robert Kościuszko i Mirosław Strumiński rozmawiali o kryzysie ojcostwa i męskości, o szkołach ojcostwa, wierze mężczyzn czy roli kobiet w dorastaniu do ojcostwa.

  Piotr Nowak reprezentuje Fundację Cyryla i Metodego oraz związany z nią program Inicjatywę Tato.Net, która prowadzi  warsztaty: "7 sekretów efektywnego ojcostwa", "Tato & córka", "Wielka przygoda - taty & syna", "Bliżej - pełna łączność".
  Piotr Nowak jest przedsiębiorcą, ojcem 5 dzieci, uczestniczy w pracach szkoły trenerskiej i współorganizuje Międzynarodowe Forum Tato.Net. W Nowej Rudzie opowiadał o tym, jak aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi. 

  Chętni mogą wziąć udział w warsztatach Tato.Net w Nowej Rudzie w dniu 18 (lub 25) czerwca. Dla zainteresowanych więcej informacji o tym wydarzeniu oraz rezerwacja miejsc na www.warsztaty.tato.net

  Robert Kościuszko - pisarz, twórca programu "Każdy tato czyta dzieciom", który prezentuje 5 czerwca w Nowej Rudzie w kościele św. Mikołaja.
  Wraz z żoną Joanną kieruje Wydawnictwu Kościuszko. Są małżeństwem 21 rok, mają czwórkę dzieci i mieszkają w Julianowie pod Warszawą. Jest animatorem i wiceprzewodniczącym Wspólnoty Św. Tymoteusza (Szkoła Nowej Ewangelizacji) oraz rzecznikiem prasowym Przystanku Jezus - Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej. Jest autorem powieści przygodowych dla młodzieży:  "Wojownik Trzech Światów", "Niewidzialna Gra", "Klejnot Aswerusa", "Gedeon", "Samson", które rozeszły się w sumie w ponad 100 tysiącach egzemplarzy.

  Mirosław Strumiński - wiceprezes fundacji Homo Homini im. Karola de Foucauld, trener grup psychoedukacyjnych, oraz programów profilaktyki zintegrowanej, doradca rodzinny, prywatnie mąż i ojciec. Fundacja, która kieruje zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką wśród młodzieży. W Nowej Rudzie 4 czerwca opowiadał o tym, jak postępować w sytuacjach, gdy pojawiają się problemy w relacjach z nastoletnim dzieckiem, i jak takich problemów unikać.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół