• facebook
 • rss
 • U nas różaniec BEZ granic!

  ks. Przemysław Pojasek ks. Przemysław Pojasek

  dodane 05.10.2017 14:58

  Nie możesz dojechać do kościołów stacyjnych? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Dla tych, którzy jadą też mamy świetny pomysł.

  Już 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej, cała Polska zostanie otoczona modlitwą różańcową. Wszystkie 22 diecezje graniczne włączyły się w bezprecedensowe wydarzenie "Różaniec Do Granic". 

  Również nasza diecezja bierze udział w tej inicjatywie. Ludzie organizują się, by wspólnie pojawić się w punktach stacyjnych.

  Chcemy jednak wszystkich uczestników tej akcji zachęcić do wysyłania nam zdjęć z tych miejsc na adres swidnica@gosc.pl lub na nasz facebookowy profil, byśmy mogli stworzyć galerię grup modlących się przy granicy.

  Dla tych, którzy natomiast nie mogą stawić się na granicy, chcemy zaproponować wspólną modlitwę w godzinie tej przy granicy.

  Aby wziąć udział, wystarczy pod postem na facebooku kliknąć "serduszko" jako deklarację modlitwy różańcowej 7 października o godz. 14.00. Mamy nadzieję, że włączycie się w akcję i stworzymy wewnątrz kraju równie silny różaniec serc.

  PROGRAM WYDARZENIA „RÓŻANIEC DO GRANIC”
  W kościołach „stacyjnych” (wyznaczonych przez diecezje)
  10.30 - Modlitwa i konferencja wprowadzająca
  11.00 - Eucharystia
  12.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu 

  Po nabożeństwie eucharystycznym czas na posiłek i przejście (przejazd) na miejsce modlitwy różańcowej. Na wyznaczonych szlakach w pobliżu granicy Polski

  14.00 - Modlitwa różańcowa
  15.30 - Modlitwa na zakończenie

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół