• facebook
 • rss
 • Wyjdź na spotkanie!

  xp

  dodane 06.11.2017 12:56

  Hasło rekolekcji i plakat przyciągają uwagę nie tylko młodych ludzi. Salezjanie chcą do Pieszyc przyciągnąć prawdziwych facetów.

  Od 10 do 12 listopada w Pieszycach odbędzie się Formacyjne Spotkanie Młodych. Skierowane jest do chłopaków ze szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie - jak zaznaczają Salezjanie - nie jest "powołaniówką" czy selekcją do seminarium. Celem jest integralne wychowanie i kształtowanie postaw prawdziwego mężczyzny.

  Co nie pozwala innym zbliżyć się do Ciebie? Co w spotkaniu z innymi blokuje i trzyma Cię jakby na smyczy? Dlaczego warto rozwijać relacje z innymi? Jak budować normalne i prawdziwe więzi? Jak wychodzić na spotkanie?

  Na listopadowym FSMie podejmiemy wyzwanie odpowiedzenia na pytania dotyczące spotkań i relacji, które są obecne w naszym życiu. Zastanowimy się co i jak zrobić, by żyć dobrze z ludźmi, a jednocześnie pozostać sobą i zachować to, co dla nas ważne.

  Braterska wspólnota, rozmowy niedokończone, nocny wypad w góry, Msza święta, modlitwa, adoracja, spowiedź, konferencja i wiele innych momentów, które pozwolą na rozwój w sferze ducha, ciała i emocji. Zbuduj z nami grupę wojowników, którzy chcą sprawdzić siebie i swoje możliwości! Przyjedź i przeżyj dobry weekend w dobrym towarzystwie!

  ZAPISY - do 7 listopada na e-mail thawrylewicz@yahoo.pl lub telefonicznie 662136587 (ilość miejsc ograniczona).

  KOSZT - 59 zł (Jeśli koszt przerasta Twoje możliwości, nie przejmuj się! Brak funduszy nie może być powodem Twojej nieobecności. Zgłoś organizatorowi! Ogarniemy to!)

  Wszelkie pozostałe informacje na stronie: www.spm.salezjanie.pl 
  lub na wydarzeniu facebookowym: FSM - "P I T B U L L - wyjdź na spotkanie" https://www.facebook.com/events/280561109130708/

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • ziomeczek
   08.11.2017 08:37
   Zapisy jeszcze trwają ! Mega dobre spotkanie, warto pojechać :)
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół