Nowy Numer 8/2018 Archiwum

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

16 Marca 11:00
Częstochowa
Organizator: Wydział Katechetyczny Świdnickiej Kurii Biskupiej
Pobieranie...

Nazywana duchową stolicą Polski jest ona szczególnym miejscem dla każdego Polaka. W ubiegłym roku przeżywaliśmy 300. rocznicę koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej. W tym świętym miejscu, wraz z Waszymi duszpasterzami, katechetami i nauczycielami będziemy zawierzać Maryi Waszą przyszłość oraz prosić o pomyślne zdanie matury.

Tegoroczna pielgrzymka odbędzie się w piątek 16 marca. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 11.00, podczas której podziękujemy Panu Bogu za minione lata nauki, wypraszając zarazem dla Was potrzebne łaski na czas dalszych życiowych decyzji. W programie przewidziana jest także konferencja oraz wspólne przeżycie Drogi Krzyżowej na słynnych Jasnogórskich Wałach.

Bardzo Was proszę o przybycie na pielgrzymkę i należyte przygotowanie się do tego spotkania z naszą Jasnogórską Matką przez pojednanie się z Bogiem i bliźnimi w sakramencie pokuty i pojednania. Uczyńcie to w miarę możliwości w Waszych parafiach, bądź w sanktuarium jasnogórskim. Dzięki temu będziecie mogli w pełni uczestniczyć w Eucharystii przez przyjęcie Komunii św.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy