Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Godło jakości - po raz drugi w historii

- Wyróżnienie jest dla nas tym bardziej miłe, że przyznane zostało jednogłośnie przez niezależną Kapitułę Programu przy patronacie takich instytucji jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego - mówi Wojciech Murdzek.

Miasto Świdnica oficjalnie może się posługiwać Złotym Godłem QI. Medal programu Najwyższa Jakość Quality International 2013 odebrała Maria Kasprowicz-Gładysz, dyrektor Departamentu Infrastruktury Miasta, podczas uroczystej gali zorganizowanej niedawno w Poznaniu.

Świdnica zdobyła po raz drugi Złote Godło w kategorii QI Service – Usługa Najwyższej Jakości. To wyróżnienie przyznano za tworzenie korzystnych warunków rozwoju przedsiębiorczości, niwelowanie barier administracyjnych oraz wdrażanie licznych działań wspierających rozwój inwestycyjny.

Wyróżnienie jest dla nas tym bardziej miłe, ponieważ przyznane zostało jednogłośnie przez niezależną Kapitułę Programu przy patronacie takich instytucji jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. To potwierdzenie, że wypracowane przez miasto formy wspierania przedsiębiorczości i jakość obsługi inwestora uznane zostały za wzorowe. Weryfikacja naszej pracy pozwala na zauważenie, co jest dobre, a co należy jeszcze poprawić. Cieszę się, że jeśli chodzi o obsługę inwestorów nasze działania po raz kolejny doceniono – mówi Wojciech Murdzek, Prezydent Świdnicy.

Program Najwyższa Jakość Quality International 2013 to ogólnopolski konkurs, organizowany przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w którym nagradzane są instytucje, producenci i usługodawcy wyłonieni w 3 kategoriach. Podstawą do przyznania nagrody jest m. in. analiza oficjalnych danych oraz opinia organizacji biznesowych i gospodarczych, instytucji certyfikujących oraz powołanych ekspertów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma