Nowy numer 25/2018 Archiwum

Nasz konkurs. Karolina Chodowiec - druga

W minutę po pierwszym zgłoszeniu do konkursu, na naszą skrzynkę mejlową dotarło kolejne.

- Już zaraz po przyjeździe z w Wambierzyc weszłyśmy na stronę "Gościa Niedzielnego", bo wiemy, że zawsze są jakieś zdjęcia - mówi Karolina. - Zaczęłyśmy się szukać, ale nie było to trudne, bo jesteśmy na pierwszym zdjęciu w jednej z fotogalerii. Później koleżanka na Facebooku napisała mi, że ogłosiliście konkurs. Chwilę później przeczytałam o tym na stronie internetowej "Gościa", więc się zgłosiłam.

Karolina - podobnie jak Sandra, która ją powiadomiła o konkursie - w Wambierzycach była drugi raz. Księdzu z Pieszyc, skąd pochodzi Karolina, udało się w tym roku zorganizować prawie 50-osobową grupę młodzieży z kilku szkół.

- Bardzo podobała mi się konferencja, która była trafiona - wyjaśnia Karolina. - Koncert już trochę mniej, bo słucham innej muzyki. Dodam jednak, że bardzo też poruszyła mnie Msza św., która była inna niż zazwyczaj.

Karolinie gratulujemy, a nagrody już wysyłamy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma