Nowy numer 43/2020 Archiwum

Nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Strzegom

Inicjatywa nietuzinkowa a godna rozpropagowania z uwagi na rozpowszechnianie Halloween.

Msza św. na cmentarzu przy ul. Olszowej: o 11.30 (po Mszy św. możliwość poświęcenia nowych pomników nagrobnych); Msza św. na cmentarzu przy ul. Świdnickiej: o 13.30; Msza św. na cmentarzu przy ulicy Wałbrzyskiej: o 15.00.

Poza tym w bazylice. W poniedziałek 2 listopada w kaplicy na cmentarzu przy ul. Olszowej o 9.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza święta w intencji zmarłych w ostatnim roku parafian (zmarłych od 01 listopada 2014 do 31 października 2015). Po zakończonej Mszy św. odbędzie się procesja na cmentarzu i możliwość poświęcenia nowych pomników nagrobnych. - Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych. W sposób szczególny zapraszamy na tę Mszę św. wszystkie rodziny, bliskich i przyjaciół zmarłych, których pogrzeby obyły się w ostatnim roku - podkreślają duszpasterze.

Natomiast z tej racji, że w pierwszą niedzielę listopada wypada Uroczystość Wszystkich Świętych, - Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem, wyjątkowo w najbliższą sobotę (31 października) po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo to pragniemy przeżywać w duchu dziękczynienia za dar świętych i błogosławionych, przepraszając równocześnie za grzechy satanizmu i okultyzmu - ogłaszali w minioną niedzielę księża.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama