Nowy numer 41/2018 Archiwum

Wyjątkowa sylwestrowa noc

Wejście na szczyt, ognisko i kiełbaski, a tuż przed północą Msza św.

Tak postanowił noc sylwestrową spędzić bp Ignacy Dec. Wraz z nim na Wielką Sowę weszły tłumy ludzi, by na szczycie spędzić tę wyjątkową chwilę. 

- W dzisiejszą noc Panu Bogu dziękujemy za ten rok, który mamy za sobą. Za kilkanaście minut rok 2016 przejdzie do historii, dlatego chcemy podziękować Bogu za to, że ten rok szczęśliwie przeżyliśmy, że mogliśmy na tę górę wejść, by Panu Bogu podziękować, by go przeprosić i by przedstawić mu nasze prośby - zaczął spotkanie biskup Ignacy. Potem podsumował jeszcze raz kończący się rok, przywołując najważniejsze wydarzenia z tego czasu. 

Spotkanie na Wielkiej Sowie to nie tylko wspólna Msza św., ale i czas integracji przy ognisku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy