Nowy numer 25/2018 Archiwum

O niemieckich obozach śmierci w Świdnicy

Oddział Civitas Christiana w Świdnicy organizuje dziś spotkanie z organizatorami akcji społecznej, której celem jest przeciwdziałanie fałszowaniu historii i przypomnienie, kto odpowiada za obozy śmierci.

6 kwietnia odbędzie się spotkanie z organizatorami akcji German Death Camps - podróży na zachód Europy mającej przypomnieć, kto odpowiada za obozy zagłady.

W jej ramach billboard z charakterystyczną grafiką zajechał aż do Wielkiej Brytanii, zatrzymując się po drodze m.in. w Berlinie i pod siedzibą niemieckiej telewizji ZDF.

Jest to oddolna, obywatelska inicjatywa walcząca z haniebnym określeniem „polskie obozy śmierci”, pod którym kryje się niemiecka próba rewizji historii.

Spotkanie organizowane jest przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Odbędzie się 6 kwietnia o 17.30 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, przy ul. Długiej 33 w Świdnicy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma