Nowy numer 50/2018 Archiwum

Lekarstwo na małżeńskie problemy

Przed laty sami przeszli tę drogę, dziś prowadzą nią innych.

Mówią, że z własnego doświadczenia wiedzą jak ważne jest sztuka wzajemnego zrozumienia, słuchania i dialogu. - Czasami boimy się zawalczyć o swoje małżeństwo, czujemy się zniechęceni lub w przypadku, kiedy nie dotyka nas jeszcze kryzys małżeński nie chcemy niczego zmieniać, bo na dany moment jest z pozoru wszystko dobrze. Czasami nie zauważamy kiedy nagle pojawiają się problemy. Naprawdę warto pojechać na taki weekend i poznać zasady dialogu, z których później można korzystać w życiu codziennym - mówi Piotr Rojek, zachęcając do udziału w planowanym weekendzie.

Jako termin najbliższego spotkania wybrali oni datę 21-23 kwietnia. - Dialog odbędzie się w szczególnym okresie dla Kościoła i dla wiernych, bo w ostatnich dniach Nowenny do Miłosierdzia Bożego z jej zwieńczeniem w Niedzielę Miłosierdzia Bożego - dodaje Piotr. Miejscem spotkania jest tradycyjnie Dom Rekolekcyjny Księży Pallotynów w Ząbkowicach Śląskich. Jest to weekend podstawowy dla małżeństw, które chcą choć na chwilę oderwać się od zgiełku codziennego życia. zapisać można się tutaj, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przyjechać do Ząbkowic.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy