Nowy numer 49/2018 Archiwum

Jesteś facetem? Zatrzymaj się!

Specjalne zaproszenie dla wszystkich mężczyzn od jednego z najbardziej znanych aktorów w Polsce. On pozwolił się zatrzymać. A ty?

Ojcowie franciszkanie pracujący przy parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kłodzku, organizują dni skupienia dla mężczyzn, które odbędą się 25 i 26 listopada.

Gościem specjalnym tego czasu modlitwy będzie Dariusz Kowalski, aktor znany z roli Janusza Tracza w serialu „Plebania”. Tak zachęca do przyjazdu tego dnia na dzień skupienia.

Zaproszenie na Dni Skupienia dla mężczyzn.
Parafia Franciszkanów Kłodzko

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o 19.30 w kościele Drogą Krzyżową z rachunkiem sumienia i okazją do sakramentu pojednania.

Drugiego dnia natomiast o 12.00 odbędzie się Msza św. w intencji mężczyzn, po której w klasztornym refektarzu odbędzie się spotkanie z aktorem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy