Nowy numer 47/2019 Archiwum

Też możesz być niezłomny

„Mężczyzna nic nie musi, zrobi to, co chce” – tak zaprasza na ekstremalny męski weekend Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio.

Obiecują doświadczenie wędrówki, górskiej natury, braterstwa i zmagania się ze sobą, a nawet pot, krew i łzy. Inspiracją dla nich jest sam Jezus. Czy warto się tą propozycją zainteresować? Kilku mężczyzn z naszej diecezji, którzy w ubiegłym roku wybrali się na taki wypad, uważa, że warto, i w tym roku tworzą własną grupę.

– To, co się przeżywa, jest nie do opisania. Rzeczywiście człowiek mierzy się z własnymi słabościami, z zimnem i ma dużo czasu na przemyślenia. Do tego dochodzą rozważania religijne, Msze św. w namiocie itp. Każdy facet powinien coś takiego przeżyć – mówi Damian, uczestnik zeszłorocznego wypadu.

Sam wybiera się także w tym roku na Ekstremalny Męski Weekend, który odbędzie się od 18 do 21 października w Beskidzie Małym (woj. małopolskie). Aby się na niego zapisać, trzeba wejść na stronę www.niezlomny24.pl.

Tam też można znaleźć szczegóły dotyczące bagażu, opłat i dojazdu. Warto dodać, że trasę przemierza się w grupie 8–10 mężczyzn, dlatego warto zapisać się ze znajomymi. W innym przypadku organizatorzy sami przydzielą uczestnika do grupy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama