Nowy numer 33/2019 Archiwum

Świąteczne spotkanie biskupa z rodzinami

W najbliższą niedzielę, święto Świętej Rodziny, biskup świdnicki Ignacy Dec spotka się z diecezjanami.

Przedstawiciele ruchów i stowarzyszeń rodzinnych tradycyjnie w ten dzień przybywają do świdnickiej kurii, by ucieszyć się swoim powołaniem, złożyć życzenia i podsumować mijający rok. Czekają na nich opłatek, kolędowanie i poczęstunek.

- Formuła spotkania jest otwarta, więc dołączyć do nas może każda rodzina - zachęca ks. Krzysztof Moszumański, diecezjalny duszpasterz rodzin.

- Po spotkaniu w auli Świdnickiej Kurii Biskupiej i agapie, przejdziemy do katedry na Mszę św., podczas której małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie - dodaje duszpasterz.

Spotkanie biskupa świdnickiego z rodzinami 30 grudnia rozpocznie się o godz. 16.00, po nim zostanie odprawiona Msza św. o godz. 18.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL