Nowy numer 22/2020 Archiwum

Planujecie ślub i szukacie zespołu na wesele?

Już jutro w Strzegomskim Centrum Kultury I Przegląd Zespołów Weselnych i Dancingowych.

Kilka kapel ze Strzegomia i okolic podczas półgodzinnych występów zaprezentuje swój repertuar. Między 19.00 a 22.00 będzie można nie tylko posłuchać muzyki, ale też sprawdzić, jak się do niej tańczy. Organizatorzy przygotowali na tę okoliczność parkiet.

- Wesela i potańcówki to część naszej kultury. Może takimi wydarzeniami uda się wskrzesić wieczorki taneczne w naszym mieście - mówi pomysłodawca Rafał Oryńczak.

- Zgłoszenia zbieraliśmy od stycznia. Wybraliśmy najlepsze zespoły, które 22 lutego zagrają na zawodowym nagłośnieniu i przy profesjonalnym oświetleniu - reklamuje imprezę muzyk, który współpracuje z SCK.

Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama