Nowy numer 22/2020 Archiwum

Chciałbym Ci, Boże, wyśpiewać pieśń

To tytuł najnowszej płyty ks. Roberta Begierskiego z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Bielawie.

Znalazły się na niej takie utwory, jak "Ballada o szczęściu", "Wśród tylu dróg", "Głoś imię Pana" czy "Ballada o wilku z Gubbio".

- Już nagrywając pierwszą płytę z kolędami, wiedziałem, że będę chciał stworzyć kolejną. Tym razem miały się na niej znaleźć pieśni, które często wykorzystuję w czasie prowadzenia rekolekcji. Po ich zakończeniu często spotykałem się z pytaniami o możliwość kupienia płyty, a takowej nie miałem. Stąd pomysł na nagranie jej - wyjaśnia ks. Begierski.

Podobnie jak poprzednio, tak i tym razem większość muzyków zaangażowała się w projekt bez honorarium, by pomóc młodemu proboszczowi w budowie kościoła.

- Projekt jest wymagający, a pieniędzy wciąż brakuje. Chwytam się więc różnych możliwości, by zainteresować tematem wiernych, którzy chcieliby wesprzeć przyszłą świątynię w Bielawie. Mam nadzieję, że również płyta będzie cegiełką, która pomoże w dalszych pracach - dodaje.

Płytę można nabyć w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Bielawie lub w czasie rekolekcji prowadzonych przez ks. Roberta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama