Nowy numer 21/2020 Archiwum

Majowe rekolekcje Spotkań Małżeńskich za nami

W rodzinnej atmosferze małżeństwa z całej Polski uczyło się dialogu w Ząbkowicach Śląskich.

Tylko trzy pary wzięły udział w weekendzie podstawowym, który odbył się w domu rekolekcyjnych ojców pallotynów od 17 do 19 maja. – Nigdy nie zrażamy się liczbą zainteresowanych. Każda para jest warta uwagi, a kiedy jest ich mniej na rekolekcjach, wówczas tworzy się wyjątkowa, rodzinna atmosfera – wyjaśnia Przemek, jeden z prowadzących.

Małżeństwa wraz z kapłanem w czasie trwającego trzy dni spotkania dzieliły się swoim doświadczeniem dialogu z Bogiem, najbliższymi osobami, ale i tymi, których na ich drodze stawia życie.

– Jesteśmy na tego typu rekolekcjach już drugi raz. Wcześniej byliśmy jeszcze przed zawarciem sakramentu małżeństwa i widzieliśmy, jak podejmowane tematy wiele nam porządkują. Teraz, kiedy już dwa lata minęły od ślubnego kobierca, pojawiły się nowe tematy, które trzeba było omówić, więc weszliśmy na stronę Spotkań Małżeńskich, znaleźliśmy odpowiadający nam termin i przyjechaliśmy – opowiada jedna z uczestniczek.

Kolejny weekend podstawowy organizowany przez ośrodek świdnicki już 30 sierpnia/1 września. A zapisać można się tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama