Nowy numer 22/2020 Archiwum

#Procesja ze świdnickim "Gościem Niedzielnym"

Na pewno słyszeliście już o ogólnopolskiej akcji udostępniania zdjęć z Bożego Ciała na portalach społecznościowych. Mamy dla was jeszcze jedną propozycję.

Aktualizacja: Są już pierwsze galerii od naszych czytelników: #Procesja w diecezji świdnickiej

Widzimy, jak bardzo potrzebne okazuje się dzisiaj wyraźne świadectwo wiary, dlatego zaprezentujcie nam i innym procesje w swoich miejscowościach, parafiach, tam gdzie spędzacie ten świąteczny czwartek. Pokażmy wspaniałe ołtarze, piękne i pomysłowe dekoracje oraz to, jak wielu ludzi wędruje na Jezusem Eucharystycznym ulicami polskich miast i wsi. 

Zdjęcia prosimy wysyłać mailem na adres: swidnica@gosc.pl W tytule maila wpisujemy: Boże Ciało. Prosimy o podanie:

  • imienia i nazwiska autora zdjęć
  • wezwania parafii/kościoła i miejscowości, gdzie odbywa się procesja.
  • zgody na opublikowanie danych osobowych autora zdjęć i maila. Należy umieścić uzupełnioną deklarację:                                                                   

    Wyrażam świadomie i dobrowolnie zgodę na publikację danych osobowych  ....imię i nazwisko...., w celu podania autora fotografii do wirtualnej galerii zdjęć umieszczonej na stronach "Gościa Niedzielnego" (Instytut Gość Media).  

 


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody w celu publikacji galerii zdjęć z uroczystości. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama