Nowy numer 22/2020 Archiwum

Benefis bp. Ignacego Deca z okazji 50-lecia święceń kapłańskich [film]

Mamy już całość nagrania spotkania z biskupem świdnickim w sali teatralnej ŚOK-u. Trzy godziny opowieści o jego młodości, ale i doświadczeniach kapłańskich.

Jak biskup wspomina swój dom rodzinny? Jak zrodziło się jego powołanie i kto był wzorem? Na te i inne pytania odpowiada w czasie poniższego nagrania:

Benefis z okazji 50-lecia kapłaństwa bp Ignacego Deca.
Gość Świdnicki
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Niezłomność dla maryi
    27.06.2019 13:46
    Szczęść Boże. Oby było więcej takich duszpasterzy jak Jubilat biskup profesor Ignacy Dec. Jego oddanie Maryi przypomina mi walczącego z niewolą komunistyczną niezłomnego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego, który oddał pod opiekę Matki Bożej Częstochowskiej, Polskę . Dużo łask Bożych na dalsze lata, życzy Jubilatowi Leszek Kumor, mieszkaniec Dolnego Śląska, zauroczony małymi barokowymi kościółkami na Ziemi Kłodzkiej. Z Panem Bogiem.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama