Nowy numer 22/2020 Archiwum

Rekolekcje diecezjalne w mocy Ducha Świętego

Organizatorzy zapewniają cztery dni intensywnej współpracy z Duchem Świętym. Mają w tym pomóc "Mocni w Duchu" wraz z o. Pawłem Sawiakiem SJ.

Rekolekcje od 14 do 17 listopada dedykowane są kolejno: księżom (14 XI), siostrom zakonnym (15 XI), młodzieży (16 XI) i dorosłym (17 XI). Pierwsze dwa dni odbędą się w klasztorze ojców redemptorystów w Bardzie, kolejne dwa natomiast w hali OSiR w Świebodzicach. 

Poprowadzą je w tym roku zespół Mocni w Duchu, który jest zawodową, liczącą 40 osób drużyną ewangelizacyjną. Prowadzą rekolekcje, grają koncerty, nagrywają płyty i głoszą konferencje. Współtworzą niemal czterystuosobową wspólnotę Mocni w Duchu, spotykającą się przy kościele jezuitów w Łodzi, gdzie formują się i wzrastają. Ich duchowością jest połączenie duchowości ignacjańskiej z duchowością charyzmatyczną. Zespół będzie posługiwać wraz z kapłanem - o. Pawłem Sawiakiem SJ.

Program wydarzenia, koszt uczestnictwa i możliwość rejestracji na stronie internetowej http://strumieniewodyzywej.pl/. Organizatorzy zachęcają do zapisu online (tylko do 10 listopada), ponieważ wtedy koszt uczestnictwa jest znacząco mniejszy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama