Nowy numer 2/2021 Archiwum

Rekolekcje diecezjalne w mocy Ducha Świętego

Organizatorzy zapewniają cztery dni intensywnej współpracy z Duchem Świętym. Mają w tym pomóc "Mocni w Duchu" wraz z o. Pawłem Sawiakiem SJ.

Rekolekcje od 14 do 17 listopada dedykowane są kolejno: księżom (14 XI), siostrom zakonnym (15 XI), młodzieży (16 XI) i dorosłym (17 XI). Pierwsze dwa dni odbędą się w klasztorze ojców redemptorystów w Bardzie, kolejne dwa natomiast w hali OSiR w Świebodzicach. 

Poprowadzą je w tym roku zespół Mocni w Duchu, który jest zawodową, liczącą 40 osób drużyną ewangelizacyjną. Prowadzą rekolekcje, grają koncerty, nagrywają płyty i głoszą konferencje. Współtworzą niemal czterystuosobową wspólnotę Mocni w Duchu, spotykającą się przy kościele jezuitów w Łodzi, gdzie formują się i wzrastają. Ich duchowością jest połączenie duchowości ignacjańskiej z duchowością charyzmatyczną. Zespół będzie posługiwać wraz z kapłanem - o. Pawłem Sawiakiem SJ.

Program wydarzenia, koszt uczestnictwa i możliwość rejestracji na stronie internetowej http://strumieniewodyzywej.pl/. Organizatorzy zachęcają do zapisu online (tylko do 10 listopada), ponieważ wtedy koszt uczestnictwa jest znacząco mniejszy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama