Nowy numer 2/2021 Archiwum

Chrześcijańskie kino w Głuszycy

Projekcją filmu pt. "Niesamowita łaska: Aretha Franklin" rozpoczyna się dzisiaj Festiwal Filmów Chrześcijańskich "Arka".

W kolejne niedziele widzowie będą mogli obejrzeć obrazy: "Odwaga w ogniu", "Jutro czeka nas długi dzień" oraz "Schronienie w górach". To już 4. edycja wydarzenia, które w poprzednim roku gościło w Szczawnie-Zdroju. Projekcje odbywać się będą od 10 listopada do 1 grudnia o godz. 19 w parafii pw. Chrystusa Króla przy ul. Bolesława Chrobrego 4a.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy cenią dobre produkcje, wpisujące się w dyskusję o współczesnym świecie, o sensie życia i o wartościach chrześcijańskich.

Bilety na seanse można kupić w Księgarni Diecezjalnej w Świdnicy przy pl. Jana Pawła II, biurze Fundacji "Berit" w Głuszycy przy ul. 11 Listopada 6a oraz przed seansem. Szczegółowy program można znaleźć na stronach www.festiwalarka.pl oraz www.diecezja.swidnica.pl.

Festiwal Filmów Chrześcijańskich "Arka" trwa od 9 listopada do 1 grudnia. Tegoroczna edycja gości w: Krakowie, Lublinie, Łomży, Nowym Sączu, Rzeszowie, Siedlcach i Warszawie.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama