Nowy numer 2/2021 Archiwum

Warsztaty "Ruah" i modlitwa o uzdrowienie w Świdnicy

Wspólnota Przymierze Miłosierdzia zaprasza na dwa wyjątkowe spotkania.

Pierwsze z nich odbędzie się już 23 listopada o godz. 18.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego. Będzie to Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, prowadzona przez o. Pedro Mariano. Opiekun wspólnoty w Polsce gościł już w stolicy diecezji świdnickiej u ubiegłym roku w parafii pw. NMP Królowej Polski.

Drugie ze spotkań to warsztaty ewangelizacyjne "Ruah" dla dorosłych 30+. Zaplanowano je na 30 listopada w świetlicy na plebanii przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Świdnicy (na osiedlu Zarzecze, ul. Rolnicza 9). Koszt warsztatów to 75 zł. Przewidziane są przerwy kawowe i dłuższa przerwa obiadowa. W trakcie warsztatów istnieje także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Start o godz. 8.30, a zakończenie około godz. 20.30.

Zapisy prowadzone będą do 27 listopada na adres mailowy: swidnica@ruah.pm Przy rejestracji mailowej organizatorzy proszą podać: imię, nazwisko, nr telefonu, miejscowość. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie: 798 415 916.

Przypomnijmy, że działająca również w Świdnicy przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego wspólnota jest prywatnym stowarzyszeniem wiernych założonym w 2000 roku przez dwóch włoskich kapłanów - ks. Enrique Porcu i ks. Antonello Cadeddu oraz misjonarkę świecką Marię Paulę.

Na swojej stronie internetowej charakteryzują się tak: „Wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizujemy i ufając w moc Ducha Świętego realizujmy wszelkie dzieła miłosierdzia, na które pozwalają nam nasze siły”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama