Nowy numer 23/2020 Archiwum

Kolejny wałbrzyski proboszcz mówi o tęsknocie za wiernymi

Tym razem słowo do parafian skierował ks. Stanisław Wójcik, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika.

W krótkim filmiku wita się z wiernymi chrześcijańskim pozdrowieniem wielkanocnym, po czym zwraca uwagę na wyjątkową sytuację.

- Może w tym roku okres wielkanocny jest inny niż ten, do którego się przyzwyczailiśmy. Dotychczas święta przeżywaliśmy w gronie rodziny, najbliższych znajomych, w kościele. Przez ten miesiąc wielu z was wyrażało brak tej możliwości obecności w świątyni mimo dyspensy od obowiązku niedzielnej Eucharystii - mówił, dodając że jemu i ks. Tomaszowi, wikariuszowi, również brakuje obecności wiernych.

Przypominał też, że już niebawem parafia będzie przeżywać odpust i w związku z nim wałbrzyski proboszcz chce w jednym z kolejnych nagrań powiedzieć więcej o patronie zarządzanej przez niego wspólnoty.

O czym jeszcze mówił ks. Stanisław Wójcik? Sami posłuchajcie:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama