Nowy numer 21/2020 Archiwum

Zamknięte w domu – otwarte na życie

Z memów, które mówią o tym, że można uratować świat, leżąc na kanapie, mogą się tylko pośmiać. Czasem przez łzy. W rodzinach wielodzietnych zawsze jest coś do zrobienia, a w czasie pandemii tych zajęć jest jeszcze więcej. Biurka w pokojach dziecięcych zamieniły się w ławki szkolne, a niejedna sypialnia rodziców stała się tymczasowym biurem.

Chaos i nieprzewidywalność są wpisane w codzienne życie każdej rodziny wielodzietnej, może dlatego czas kwarantanny nie jest dla nich aż tak dotkliwy. Jest o tym przekonana Agnieszka, mama czworga dzieci.

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama