Nowy numer 39/2023 Archiwum

Niezłomni24 - weekend w męskim gronie

Tylko do połowy października można zgłaszać się do udziału w tegorocznej edycji wyjazdu "Ekstremalny Męski Weekend", organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny "Familiaris Consortio".

Wydarzenie będzie miało miejsce w Górach Sowich w terminie 26-29 października i skierowane jest wyłącznie do pełnoletnich mężczyzn, którzy chcieliby zakosztować kilkudniowych wędrówek po górach i spotkania w męskim gronie. - Zapisując się pierwszy raz na ten weekend, oczekiwałem przygody w męskim gronie. Spodziewałem się fizycznego wysiłku i dobrej zabawy, ale wydarzyło się o wiele więcej. Nie chcę zdradzać szczegółów, ponieważ element zaskoczenia jest bardzo ważny. Natomiast warto podkreślić, że ekstremalny weekend jest również doświadczeniem duchowym - mówi Krzysztof Kowalczyk, jeden z organizatorów.

Przekonuje, że odpowiedź na pytanie, czego pragną mężczyźni, można odnaleźć właśnie podczas Ekstremalnego Męskiego Weekendu. - Będzie to doświadczenie wędrówki, górskiej natury, braterstwa i zmagania się ze sobą. Mamy dla ciebie pot, krew i łzy... męskiej radości! - dodaje.

Krzysztof Kowalczyk tłumaczy, że inspiracją dla Niezłomnych jest Jezus, który był prawdziwym niezłomnym mężczyzną, który wskazywał drogę do Ojca. Taki jest cel przyświecający temu wydarzeniu - aby świadczyć o Bogu i doprowadzić siebie i swoich bliskich do Niego. - Wędrujemy ze słowami, że najlepsze jest jeszcze przed nami - wyjaśnia K. Kowalczyk.

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny na stronie www.niezłomny24.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast