Nowy numer 49/2023 Archiwum

Prezentki znów chcą inspirować dzieci i młodzież

Po sukcesie zeszłorocznego cyklu spotkań siostry ze Zgromadzenia Panien Ofiarowania NMP w Świdnicy ponownie zapraszają dzieci i młodzieży na ogólnorozwojowe warsztaty.

Od roku siostry prezentki we współpracy z Centrum Socjo-Pedagogicznym TEAM z Rzeszowa zapraszają młodzież i dzieci na warsztaty, które mają pomóc młodym nie tylko w szukaniu inspiracji do ciekawych zajęć, ale również wzmocnić pamięć, koncentrację, poznać swoje emocje czy efektywne sposoby współpracy z innymi.

- Uczestnicy mierzą się na nich z wyzwaniami i zadaniami stawianymi przez Magdalenę Dec i Małgorzatę Grabek z Rzeszowa. To prawdziwy trening zdolności poznawczych ubrany w formę atrakcyjnej dla młodych zabawy - relacjonuje s. Monika Woźniak.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 30 września przy ul. Piekarskiej 2 w Świdnicy (Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Sióstr Prezentek). Dla grupy wiekowej od 7 do 12 lat warsztaty potrwają od godz. 10 do 12, a dla starszej (13-18 lat) od godz. 12 do 17.

- Na przedpołudniowe zajęcia zgłosiło się już sporo osób. W drugiej części mamy jeszcze wolne miejsca i chętnie przyjmiemy zainteresowaną młodzież - dodaje s. Ewa Mierzwa.

Bliższe informacje i zapisy pod tel. 504 636 349 lub na pocztę: prezentki@op.pl.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy