#Procesja ze świdnickim "Gościem Niedzielnym"

ks. Przemysław Pojasek ks. Przemysław Pojasek

dodane 20.06.2019 07:46

Na pewno słyszeliście już o ogólnopolskiej akcji udostępniania zdjęć z Bożego Ciała na portalach społecznościowych. Mamy dla was jeszcze jedną propozycję.

Boże Ciało w Świdnicy w 2018 r. Boże Ciało w Świdnicy w 2018 r.
ks. Przemysław Pojasek /Foto Gość

Aktualizacja: Są już pierwsze galerii od naszych czytelników: #Procesja w diecezji świdnickiej

Widzimy, jak bardzo potrzebne okazuje się dzisiaj wyraźne świadectwo wiary, dlatego zaprezentujcie nam i innym procesje w swoich miejscowościach, parafiach, tam gdzie spędzacie ten świąteczny czwartek. Pokażmy wspaniałe ołtarze, piękne i pomysłowe dekoracje oraz to, jak wielu ludzi wędruje na Jezusem Eucharystycznym ulicami polskich miast i wsi. 

Zdjęcia prosimy wysyłać mailem na adres: swidnica@gosc.pl W tytule maila wpisujemy: Boże Ciało. Prosimy o podanie:

 


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody w celu publikacji galerii zdjęć z uroczystości. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl