Strzegom. I Ty jesteś "Córką Króla"

oprac. xp

publikacja 07.02.2020 14:09

Na konferencję dla kobiet, organizowaną przez Odnowę w Duchu Świętym diecezji świdnickiej, zapisało się już ponad 200 pań. Liczba miejsc jest ograniczona.

Plakat reklamujący konferencję. Plakat reklamujący konferencję.
xp

Już po raz drugi do Strzegomskiego Centrum Kultury 14 marca wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na konferencję "Córka Króla". Temat tegorocznego spotkania to: "Moc w słabości się doskonali”. W programie są prelekcje i wspólna modlitwa. Będzie też możliwość spowiedzi i rozmowy z księżmi, a także ze sobą nawzajem, jak kobieta z kobietą. Na spotkanie zaproszono troje prelegentów:

- Patrycja Hurlak jest aktorką znaną z seriali telewizyjnych: "Klan", "Blondynka", "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość". Po swoim nawróceniu napisała kilka książek, m.in. "Nawrócona wiedźma" i "Zakochani są wśród nas". Obecnie studentka teologii.

- Marta Miłuńska mieszka w Warszawie, gdzie zaangażowana jest w różnorodne dzieła: Centrum Edukacji DANIEL, Poradnię Psychologiczną Betania oraz zespół Projekt Przebudzenie.

- Konrad Ciempka jest Dyrektorem Biura Regionalnego w Krakowie Papieskiego Stowarzyszenia Pomocy Kościołowi w Potrzebie. Ponadto jako koordynator wspólnoty Chrystus w Starym Mieście jest zaangażowany w wiele dzieł ewangelizacyjnych.

- Konferencja "Córka Króla" to czas przeznaczony właśnie dla Ciebie, droga kobieto, aby usiąść u stóp Boga jak Maryja, wzór Córki Króla, która prowadzi nas do pełniejszej więzi z Bogiem i samą sobą. Do przyjęcia Bożej Miłości jako kobieta - zachęca Agnieszka Lesiów, koordynator wydarzenia.

Koszt konferencji (cegiełka na cele organizacyjne) to 50 zł (bez obiadu) lub 65 zł (z obiadem). Zapisy dokonywane są drogą internetową, wystarczy wypełnić formularz (tutaj).   

W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się z Agnieszką Lesiów (609 604 257) lub mailem: corkakrola@tlen.pl. Więcej szczegółów na stronie: http://odnowa.swidnica.pl/

więcej: