archiwum prywatne
W sobotę 30 maja po raz kolejny Strzegom stał się stolicą sportowej rywalizacji ministrantów i lektorów z całej diecezji.
GOSC.PL DODANE 30.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.