Nowy numer 04/2020 Archiwum
 • art
  11.12.2018 18:48  "Dlaczego bada się krew, zamiast DNA dla Cudów Eucharystycznych??! (logiki w tym nie ma - prawda?). Ojcem Jezusa Chrystusa jest Bóg Ojciec - pierwsza osoba Trójcy Przenajświętszej, a ponieważ jest On Duchem, dlatego zapis genetyczny Pana Jezusa powinien być pozbawiony tego fragmentu. Z tego właśnie faktu możemy wysnuć naukowy i niepodważalny wniosek, iż Jezus Chrystus jest Bogiem a także synem Boga Ojca jak również istnienie Boga w Trójcy Przenajświętszej, czyli słowa zwiastowania Anioła Gabriela potwierdzają się po 2013 latach. Żaden człowiek nie uwierzy w to, iż jakiś inny człowiek może się począć bez udziału mężczyzny. W tym momencie pojawi się drugie pytanie, jak to jest możliwe, że człowiek z ograniczoną liczbą ważnych genów mógł żyć a nawet rozwijać się normalnie ?. Stało się możliwe tylko w dwóch przypadkach, czyli w sytuacji Pana Jezusa i Maryji. "


  To text z Internetu. Mnie zastanawia co innego. Jestem przekonany iż BADAJĄCY ZJAWISKO NAUKOWCY TAKIE DNA MAJĄ!!! Tkanka z serca Boga chociażby z Sokółki została dokumentnie zbadana na Akademii Medycznej w Białymstoku!!!
  Pytaniem jest dlaczego o tym tak cicho? I nie dziwię się tu postawie Kościoła Katolickiego! My wierzymy i tak! Bez potwierdzenia! Dlaczego jednak ci co tak łatwo i chętnie oczerniają Kardynała Mac Carrick, x. Jankowskiego itp. milczą? Przecież mając DNA Chrystusa mogą już bez problemu rozprawić się ze znienawidzoną wiarą w Boga Ojca, Jego Syna i Ducha Świętego!. Przecież wykazanie 44 czy też 45 autosomów (jak u wszystkich ludzi ,zamiast spodziewanych 22 „kładzie” wierzenia katolików i prawosławnych ze szczętem!!!

  A więc dlaczego tak cicho???
  Ktoś ma jakąś teorię???
  • Katolik k
   11.12.2018 20:40
   Jesli chodzi o Sokolke to sa dwie sprzeczne opinie.Wystarczy zagladnac do wikipedii.Jesli chcesz wierzyc w nauke np. w teorie Einsteina to i tak musisz przyjac istnienie Boga bo bez niego staje sie sprzeczna.A Jankowski im starszy tym bardziej kontrowersyjnym byl.
   doceń 1
  • podaj nick
   11.12.2018 20:56
   raczej wiara polega na wierzeniu pomimo McCorricków i im podobnych, także pomimo kaznodziejów nie skandalizujących ale po prostu słabych, przypadkowych czy zniechęcających, inaczej to by było bałwochwalstwo z kapłanami w roli głównej w wykonaniu osób, które nic z nauk kk nie rozumieją i tak naprawdę nie chcą wiedzieć, lubią zaś należeć do kółek wzajemnej adoracji, wierząc w dowolny zestaw paru mądrości bez refleksji i odniesienia z życiem codziennym, w sumie nawet dobrze że te skandale wychodzą, odejdą od kościoła tylko ci co do niego chodzili z owczym pędem bez indywidualnego związku, ewentualnie najgorsza wersja będą dalej próbować życia w zaprzeczeniu, zapewne w nie pierwszym w swoim życiu lub wreszcie będą zmuszeni indywidualnie sobie pewne rzeczy poukładać w relacji ja - Pan Bóg
   doceń 2
 • Gość_2
  11.12.2018 20:45
  jeżeli myślisz, że zrozumiałeś Boga, to to na pewno nie jest Bóg. Nie da się pojąć i zrozumieć Boga ...
  • podaj nick
   11.12.2018 22:07
   kto każe rozumieć Boga, mankamentem dzisiejszej wiary jest brak klarownego nauczania moralnego w podstawowych aspektach, czyli taka kawa na ławę, po prostu wychowywania w duchu ewangelii, jakby to inaczej ująć, zamiast tego część chodzi do kościoła na ładne odprawianie czy dokształcanie się w zakresie mnóstwa szczegółów niewiele dających w praktyce, natomiast często wbijających posiadacza tej wiedzy w samozachwyt nad sobą, że tyle wie i tu i tam uczestniczył
   doceń 2
  • Gość2
   12.12.2018 00:39
   czyli, że teologia, jako nauka o Bogu, nie ma racji bytu?
   • podaj nick
    12.12.2018 15:10
    zarobkujesz czy może masz chyba wadę główną polegającą na czepianiu się usilnie kogoś lub czegoś, co nie wyszło z twoich własnych epistołów
    doceń 0
    0
 • Gość_2
  11.12.2018 23:16
  Jeżeli wierzysz uklęknij w ciszy i adoruj!!! Jeżeli nie wierzysz proś o łaskę wiary
  doceń 1
 • Wojtek
  11.12.2018 23:54
  Bardzo dziękuję za to świadectwo.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy