Świdnica z Sudeckim Kryształem

Najlepsze firmy 2013 roku wybierała Kapituła Plebiscytu składająca się z przedstawicieli patronów, mecenasów oraz partnerów nagrody.

xrt /sa

|

GOSC.PL

dodane 17.11.2013 08:49
0

Miasto Świdnica i Ringier Axel Springer z Sudeckim Kryształem 2013 za Kongres Regionów. Ogólnopolskie spotkanie samorządowców
z przedsiębiorcami zostało uznane za najlepszą imprezę promującą region. To wynik rozstrzygniętego po raz drugi Plebiscytu Gospodarczego Sudeckie Kryształy 2013. 

– Kongres jest nie tylko miejscem spotkań samorządowców z biznesem, organizacjami pozarządowymi czy też przedstawicielami administracji publicznej oraz Unii Europejskiej. To także miejsce dyskusji nad miejscem i rolą samorządu w ustroju państwa. Ta nagroda to wyróżnienie dla przedsięwzięcia, które organizowane jest od 4 lat – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

W uroczystej gali wzięło udział ponad dwustu przedsiębiorców, samorządowców i polityków z Dolnego Śląska. W drugiej edycji plebiscytu wzięło udział 70 firm i instytucji, spośród których najlepszych wybierała kapituła. Nagrody przyznano w 5 kategoriach.

1 / 2
oceń artykuł Pobieranie..