Nowy numer 3/2021 Archiwum

Świąteczne dekoracje w obiektywie

Światła, choinki, stroiki, samodzielnie wykonane ozdoby i wreszcie domowe szopki i wiele wiele innych ozdób. To wszystko wprowadza w naszych domach świąteczny nastrój. Podziel się nim i wygraj nagrody.

Świąteczne dekoracje w obiektywie  

Gość Niedzielny wraz z serwisami diecezjalnymi zaprasza na kolejną odsłonę bożonarodzeniowego konkursu. Zapraszamy do prezentowania na naszych stronach zdjęć przedstawiających świąteczne dekoracje w Państwa domach. Na prace czekamy do 31 grudnia 2013. Będziemy je prezentować w galeriach na stronach serwisów diecezjalnych Gościa Niedzielnego.

Od 1 do 6 stycznia 2014 roku będzie możliwość zagłosowania na wybrane zdjęcie. Głosy szanownych Internautów będą wzięte pod uwagę przez jury, które ostatecznie zdecyduje o tym, kto w tym roku otrzyma nagrodę. Będziemy zwracać uwagę na:

  • oryginalność pomysłu i wykonania dekoracji
  • estetykę fotografii
  • nawiązanie do chrześcijańskiej symboliki

Aby wziąć udział w konkursie, prosimy przesłać zdjęcia (JPG nie większe niż 2 MB) na swidnica@gosc,pl w tytule maila wpisując hasło "Konkurs bożonarodzeniowy".

Prosimy też podać adres pocztowy, na który ma być wysłana nagroda oraz krótki opis zaprezentowanej dekoracji.

Już wkrótce wszystkie zdjęcia zamieścimy w specjalnej galerii. Laureaci zostaną ogłoszeni w naszym seriwisie 16 stycznia i w gościu drukowanym, który ukaże się z datą wydawniczą 19 stycznia.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

« 1 »
DO POBRANIA: |

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy