Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ojcostwo – prawdziwe życie

Po Kłodzku przyszedł czas na Świdnicę. Także tutaj zdradzać będą 7 sekretów efektywnego ojcostwo.

7 i 8 grudnia nadarza się nietuzinkowa okazja, by odkryć prawdę o powołaniu prawdziwego mężczyzny: o ojcostwie. 

Inicjatywa Tato.Net zrodziła się w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu rodzin. Łączy nas przekonanie, że dzieci dla prawidłowego rozwoju potrzebują zarówno matki jak i ojca. Obecność kochającego i zaangażowanego taty daje dzieciom wiarę w siebie i poczucie, że jest ktoś, dla kogo są najważniejsze. Dzięki temu dzieci, które wzrastają w obecności odpowiedzialnych i oddanych ojców radzą sobie lepiej w szkole, w kontaktach z rówieśnikami, w pracy i w dorosłym życiu. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie jest bezcennym darem, jaki ojciec może ofiarować swojemu dziecku, a zarazem ogromnym kapitałem na jego przyszłość.

Inicjatywa Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty "7 sekretów efektywnego ojcostwa", czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Z raportu Journal of Marriage and Family wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną  - na rynku pracy. Warsztaty mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach. Program nawiązuje do badań socjologicznych Kena Canfielda zawartych m.in. w książce "Serce ojca".

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów dowiesz się jak:

– utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,

– rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,

– wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,

– stworzyć i wdrożyć  praktyczny plan działania dla taty,

– zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz iał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych  ojców.

Koszt: 120 zł, zapisy i szczegóły na stronie www.warsztaty.tato.net

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma