Nowy numer 28/2018 Archiwum

Jarosław Kaczyński w Wałbrzychu

Około tysiąca osób pojawiło się w sobotę 17 listopada w sali audytoryjnej wałbrzyskiej PWSZ na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim.

Jak można było odczuć, zgromadzeni na sali to osoby bardzo niezadowolone z aktualnej sytuacji w kraju oraz z pracy rządu.

– Byłem w Wałbrzychu 35 lat temu jako działacz Komitetu Obrony Robotników. Z przerażeniem stwierdzam, że przez ten czas niewiele się tu zmieniło. Temu regionowi potrzebny jest specjalny fundusz dla odbudowy tych ziem – tą deklaracją rozpoczął swoje spotkanie w Wałbrzychu Jarosław Kaczyński.

Podczas spotkania z mieszkańcami Wałbrzycha Jarosław Kaczyński kilkakrotnie podkreślał, że ostatnie pięć lat rządów Platformy Obywatelskiej to najgorszy pod względem gospodarczym etap w historii naszego państwa po 1989 roku. Dlatego zapowiedział, że na początku przyszłego roku posłowie PiS po raz kolejny złożą wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska.

– Podsumowanie prac tego rządu daje obraz straszliwie smutny i dramatyczny – powiedział Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS zapowiedział na 13 grudnia, w kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, marsz w obronie demokracji i wolnych mediów. – Będzie on wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich – mówił prezes PiS.

Kaczyński odpowiadał również na pytania, które za pośrednictwem kartek zadawali zgromadzeni na sali. Odpowiadając, podał wiele konkretnych rozwiązań, jakie można zastosować w Polsce.

               

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma