Nowy numer 2/2021 Archiwum

Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

21 listopada, w dzierżoniowskim kościele Maryi Matki Kościoła odbyła się kolejna Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Była to już szósta taka Msza św. – Kiedy wiosną zaczynaliśmy te nabożeństwa, nikt z nas nie spodziewał się, że spotkają się z tak dużym odzewem ze strony wiernych – mówi proboszcz ks. Jarosław Leśniak. – Za każdym razem jest tu ponad tysiąc osób. Przyjeżdżają nie tylko z całego Dzierżoniowa, ale i z okolicznych miejscowości.

Jak tłumaczy proboszcz, efekty tych modlitw są bardzo widoczne. Przede wszystkim w konfesjonałach.

Od początku spotkania prowadzi i moderuje o. Teodor Knapczyk z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji MB Anielskiej Ojców Franciszkanów w Krakowie. Jak przyznaje, stara się szeroko upowszechniać to, co jeszcze kilka lat temu było jedynie domeną niewielkich grup charyzmatycznych.

Dzierżoniowskie Msze św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie odbywają się regularnie w kościele Maryi Matki Kościoła w każdą 3. środę miesiąca. Najbliższe, 21 listopada, tradycyjnie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Wcześniej, już od godz 17.15, będzie odmawiany Różaniec. Po Mszy św. rozpocznie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Kapłani zachęcają, aby uczestniczyć w tym spotkaniu już w stanie łaski uświęcającej. Okazja do spowiedzi będzie również podczas spotkania. Kapłani będą spowiadać już przed Mszą św. Zakończenie wspólnej modlitwy przewidziane jest ok. godz. 21.00.

Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie   Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie  
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama