GN 28/2018 Archiwum

Zaproszenie na film

„October Baby” - film, który wzrusza prawdą i pokazuje szczere wybaczenie.

To historia 19-letniej amerykańskiej studentki. Mimo ogromnego talentu aktorskiego, dziewczyna wciąż nosi w sobie przeświadczenie, że nie powinna przyjść na świat. Z powodu jej problemów psychologicznych i zdrowotnych rodzice zdradzają jej, że była adoptowana i że urodziła się w dziwnych okolicznościach. Hannah, by wyjaśnić te okoliczności i znaleźć swoją prawdziwą tożsamość decyduje się na podróż do Nowego Orleanu wraz z chłopakiem i najlepszą przyjaciółką. Okazuje się, że "każde życie jest piękne".

Ten niesamowity film, inspirowany jest losami czołowej aktywistki pro - life Gianny Jessen, która urodziła się mimo nieskutecznej aborcji dokonanej w 8 miesiącu ciąży metodą wstrzyknięcia roztworu soli do worka owodniowego. Dziś Gianna działa aktywnie w organizacjach antyaborcyjnych i walczy o życie każdego człowieka.
Matka Teresa powiedziała o niej: "Bóg chce użyć Gianny, by przypomnieć światu, że każda istota ludzka jest dla Niego cenna".

Prezentacje z inicjatywy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej:

- Wałbrzych - 18 grudnia 2012 r., godz. 19.00 – Hotel Maria (ul. Wrocławska 134b)

- Świdnica – 19 grudnia 2012 r., godz. 19.00 – Świdnicki Ośrodek Kultury (Rynek 43)

 

Rezerwację biletów w cenie 12 zł. przyjmują na poszczególne projekcje:

- w Wałbrzychu – Monika Rejman – tel: 509421255 – 1moni1@wp.pl

- w Świdnicy – Krzysztof Kotowicz – tel: 601181334 – info@kotowicz.pl

Bilety dla grup i osób indywidualnych można rezerwować do godz. 15:00 w dniu 17.12.2012. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Film trwa 110 minut

October Baby - Trailer (POLSKI)
prayer1sdb1

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma