Nowy numer 25/2018 Archiwum

Biblia uczy żyć

Stary Testament wciąż intryguje i kryje w sobie niedoceniane przez wielu współczesnych prawdy – także na temat codzienności.

Od 15 do 17 lutego 2013 r. na Szczytniku Misjonarze Świętej Rodziny zapraszają na "Kurs Tobiasza i Sary". "Jeśli jesteś szczęśliwy(a) w swoim małżeństwie, pragniesz jednak pogłębić wiarę oraz przeżyć niezwykłe rekolekcje i spotkanie z Bogiem – przyjedź! Jeśli widzicie w waszym małżeństwie problemy, jeśli wydaje się wam, że po tylu latach spędzonych z sobą nic was nie zaskoczy – zapraszamy! A może dopiero niedawno wasz związek się rozpoczął, szukacie drogowskazu i pytacie, jak żyć?" – zachęcają organizatorzy.

– Ten kurs to swoiste rekolekcje dla małżonków. To czas odnowienia,  a może po raz pierwszy podjęcia decyzji o tym, na kim budować małżeństwo. To spotkanie dwóch wspólnot osób – Boga w Trójcy Jedynego z małżeństwem, które stanowi jedność męża i żony – mówi ks. Piotr Michalski MSF ze Szczytnika.

– Na "Kursie Tobiasz i Sara" nie usłyszysz samych słów – dodaje ks. Paweł Sobczak MSF, współorganizator wydarzenia. – Nie spodziewaj się tu wykładów umoralniających i pouczających. Będzie to bardzo intensywny czas, pełen radości, niespodzianek, aktywizacji i głębokich przeżyć duchowych – zachęca.

Rekolekcje prowadzą pary małżeńskie ze szkoły nowej ewangelizacji wraz z kapłanem. Termin: od 17.00 w piątek 15 lutego do 14.00 w niedzielę 17 lutego. Miejsce: Ośrodek Formacji Świętorodzinnej, ul. Zamkowa 10, 57-330 Szczytna (Szczytnik), tel. (74) 868 32 07.

Szczegóły: www.szczytnik.msf.opoka.org.pl. Udział w sesji można zgłosić na stronie, wypełniając formularz lub bezpośrednio u ks. Piotra Michalskiego MSF (727 624 236, pitermsf@gmail.com) lub ks. Pawła Sobczaka MSF (797 907 402, 1pawso@gmail.com).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma