GN 42/2019 Archiwum

E-book dla małżeństw

Dzięki inicjatywie Kamila Gąszowskiego, materiały z I Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw w Świdnicy są dostępne także w wersji elektornicznej.

Do uczestników II Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw dotarły już materiały pokongresowe. Książka została wydana przez sekretariat kongresu i Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin, jako owoc programu kongresu. Uzupełniona o świadectwa, opinie, materiały prasowe i wersję audio na płycie CD, cieszy wszystkich, którzy wzięli udział w kongresie. Jednocześnie pojawiły się pytania o dostępność książki z I Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw. Niestety nakład tej pozycji został wyczerpany. – Postanowiliśmy temu zaradzić – mówi Kamil Gąszowski. – Przygotowałem wersję na czytniki e-booków i umieściłem na stronie, która udostępnia takie materiały. Zachęcam do pobierania i cieszenia się z łatwego dostępu do treści kongresowych.

Sam Kamil Gąszowski jest zagorzałym zwolennikiem e-czytników, ponieważ łączą one funkcjonalność z łatwością dostępu do materiałów drukowanych. E-book z I Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw można za darmo pobrać ze strony: http://wydaje.pl/e/i-ogolnopolski-kongres-malzenstw.

Do wyczerpania zapasów książki z ubiegłorocznego kongresu małżeństw organizatorzy kongresu nie planują jej elektronicznej wersji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama