Nowy numer 33/2019 Archiwum

Orszak z bliska

18 stycznia w Teatrze Miejskim będzie można odszukać się w tłumie, przyjrzeć się diabałom z bliska i zgłosić, że literki w śpiewnikach były za małe.

Fundacja Małżeństwo Rodzina, organizator Orszaku Trzech Króli w Świdnicy zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie poorszakowe w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. – Chcemy przyjrzeć się z bliska temu co się stało – mówi Joanna Kaptur, prezes fundacji. – Spotkanie będzie okazją do podzielenia się wrażeniami, obejrzeniem zdjęć, zgłoszeniem postulatów – wylicza.

18 stycznia fundacja chce także podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pierwszy świdnicki Orszak Trzech Króli: począwszy od władz miasta, gminy i powiatu poprzez sponsorów a skończywszy na szkołach, wolontariuszach i sympatykach. Spotkanie zaplanowano na 18.30. W programie wspólne kolędowanie, podziękowania, oglądanie zdjęć i filmów z orszaku.

– Zapraszamy każdego, kto jest przekonany, że orszak to dobre dzieło i warta je kontynuować – dodaje pani prezes.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL