Nowy numer 34/2019 Archiwum

Zobacz także

Polecamy

  • MarcinK
    21.01.2013 14:41
    Czyżby w tym roku, po raz pierwszy, nie było homilii głoszonej przez duchownego prawosławnego lub pastora ewangelickiego??!! Przewidziano na ten monolog chwile po Komunii Św. Sukces!!!
    Pytanie czy termin "Kościoły siostrzane" odnosi się także do protestantów?? Nota wydana przez kard. Ratzingera mówi wyraźnie, że :"(...)należy pamiętać, iż wyrażenie "Kościoły siostrzane" we właściwym znaczeniu, zgodnie ze wspólną tradycją Wschodu i Zachodu, może być stosowane jedynie do tych wspólnot kościelnych, które zachowały ważny episkopat i ważną eucharystię". Czy protestanci spełniają ten warunek??
    doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL