Nowy numer 42/2019 Archiwum

Poświęcą tablicę

14 kwietnia odbędą się w Wałbrzychu uroczystości związane z obchodami 3. rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem.

Parafia św. Franciszka z Asyżu, Klub Gazety Polskiej w Wałbrzychu, NSZZ "Solidarność" oraz Prawo i Sprawiedliwość w Wałbrzychu organizują uroczystość poświęcenia tablicy upamiętniającej ofiary tragedii smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r.: Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i pozostałych 94 wybitnych osobistości udających się na obchody 70. rocznicy mordu katyńskiego.

Uroczystości rozpoczną się w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu (na Podgórzu) w niedzielę 14 kwietnia o 15.00.

W uroczystościach wezmą udział członkowie rodzin i bliscy ofiar tragedii smoleńskiej. Po Mszy św. planowane jest spotkanie z zaproszonymi gośćmi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL