46/2019 Archiwum

Jednego Ducha

Ziemia Kłodzka wciąż jest wzorcowym regionem pracy duszpasterskiej – dzięki młodym księżom

Wspierają się, uzupełniają, podpowiadają rozwiązania i organizują – byle tylko nie być samotną wyspą na mapie diecezji, ale archipelagiem, w którym mosty to coś oczywistego, bo żyją i pracują niedaleko od siebie. – Daje to rewelacyjne efekty, młodzież spotyka się ze sobą przy różnych okazjach, wymienia doświadczenia, widzi, że zaangażowanie się w formację i budowanie głębszej relacji z Bogiem nie jest wymysłem tego czy innego księdza, ale normalnym etapem dojrzewania w wierze – mówił kilka tygodni temu GN ks. Łukasz Czaniecki.

On i jego duchowni przyjaciele z Kotliny Kłodzkiej pozostają wierni swej determinacji. Zapraszają więc do udziału w Eucharystii jedności z modlitwą o uzdrowienie. Odbędzie się ona 1 maja (środa) w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Polanicy-Zdroju o 19.00. Na Mszy św. modlić się będą wspólnoty gromadzące się przy parafiach Kotliny Kłodzkiej, a podejmujące już w przeszłości wiele wspólnych inicjatyw ewangelizacyjnych. Jednak nie jest to grono zamknięte. Można do nich dołączyć. – Na Eucharystię zapraszamy duszpasterzy oraz osoby zgromadzone we wspólnotach, jak i tych wszystkich, którzy pragną dziękować Bogu oraz prosić o kolejne łaski dla siebie i innych – podkreśla ks. Łukasz Czaniecki, polanicki wikariusz parafialny. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama