Nowy numer 42/2019 Archiwum

Spotkania z wicemarszałkiem

W miniony weekend wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński brał udział w spotkaniach z mieszkańcami Dolnego Śląska w ramach cyklu spotkań otwartych „Rozmowy z Polakami o Polsce”.

Prowadzony systematycznie w całej Polsce cykl spotkań „Rozmowy z Polakami o Polsce” ma na celu dotarcie do jak największej grupy ludzi z informacją o programie Prawa i Sprawiedliwości. Czołowi działacze PiS-u  w trakcie bezpośrednich rozmów wyjaśniają ludziom, jakie rozwiązania proponuje Prawo i Sprawiedliwość na czas kryzysu w najważniejszych dla Polski dziedzinach, takich jak praca, podatki, emerytury, zdrowie.
12 maja spotkania z Markiem Kuchcińskim odbyły się w Kamiennej Górze, Głuszycy, Nysie i Brzegu. Dzień wcześniej wicemarszałek odwiedził Zgorzelec, Lubań i Lwówek Śląski.

 

Spotkania z wicemarszałkiem   Marek Kuchciński wyjaśniał jakie rozwiązania dla Polski ma PiS Mirosław Jarosz /GN Spotkania z wicemarszałkiem   Obecni na sali zadawali wicemarszałkowi wiele szczegółowych pytań Mirosław Jarosz /GN

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL