Nowy numer 46/2019 Archiwum

Redaktor wydania

I znów w bardzkiej bazylice przekonałem się, że to możliwe: tłum pielgrzymów, i to tylko z kilku dekanatów (s. III). Podobnie było wcześniej, bo bardzka sztafeta pątnicza trwa w najlepsze i jest na półmetku.

Jak to się dzieje, że takie samo biskupie zaproszenie, ale do Wambierzyc, gdzie tronuje Królowa Rodzin, nie cieszy się takim uznaniem? Od dziewięciu lat śledzę wambierzyckie spotkanie rodzin i małżeństw i właściwie nigdy nie było na nim więcej niż kilkadziesiąt osób. Tysiące w Bardzie naprawdę zastanawiają. Czy to łaska Roku Wiary? Czy może walor” akcyjności” w przeciwieństwie do „rutynowej” wizyty w Wambierzycach? Zrozumiałe więc, że bardzo jestem ciekaw, ilu pątników przyjedzie w tym roku do Królowej Rodzin. Wszak w zaproszeniu biskup Ignacy zachęca: jeden autokar z dekanatu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama